Predplatné

Pristupujte ku všetkému obsahu od všetkých autorov za jedno predplatné a podporte ich v tvorbe. U nás ide väčšina predplatného priamo autorom. Navyše máte v cene predplatného AUTORA.sk legislatívny systém INTELIGENTNÉ ZÁKONY.

Vďaka jednému predplatnému ušetríte stovky eur na kúpu rôznych kombinovaných publikácií. Pridajte sa, čím viac nás bude, tým viac dokážeme pre Vás urobiť.

Mesačné predplatné

s viazanosťou*

11.90

mesačne
14.28€ s DPH

Mesačné predplatné Vám pravidelne odpočítame z platobnej karty. Viazanosť je 12 mesiacov.

Ročné predplatné

 

9.99

mesačne
11.988€ s DPH

Ročné predplatné je zvýhodnené. Platíte 12 mesiacov vopred jednou sumou.

Inteligentné zákony

samostatný prístup

2

mesačne
2.40€ s DPH

Samostatný prístup k Inteligentným zákonom.

Časté otázky k predplatnému

Pozrite si časté otázky, alebo nám napíšte vašu vlastnú, alebo zavolajte 0918291700.

Čo je AUTORA.sk

 • aktuality a články k legislatívnym zmenám
 • komentár k zákonom po jednotlivých paragafoch DPH, DzP, Účtovníctvo a postupy účtovania
 • príklady
 • účtovné pomôcky (smernice, tabuľky, poznámky k ÚZ a pod.)
 • stránka má viaceré technologické vymoženosti, napr. všetky odkazy v článkoch na zákon si viete otvoriť a naštudovať popri článku bez nutnosti vyhľadávania odkazov v zákone, alebo v zákone si pri paragrafe viete nájsť články a príklady k danému paragrafu.


AUTORA je ako blog, kde samotní autori (len odborníci) publikujú svoje odborné články – s novou motiváciou a pre Vás za výhodných podmienok. Chceme zjednotiť všetkých autorov, aby ste mohli pristupovať k ich obsahu za jedno predplatné.

 

Za jedno predplatné môžete pristupovať ku článkom od všetkých autorov a všetkých rubrík ktoré pokrývame, aby ste mali istotu že jedno predplatné Vám stačí.

Novinkou je tiež možnosť individuálneho zakúpenia článku.

Kúpou predplatného alebo článku  podporujete autorov v ich tvorbe.


AUTORA zatiaľ pokrýva za jedno predplatné všetky témy z oblasti účtovníctva a daní. Neskôr chceme v rámci jedného predplatného pokryť aj mzdársku problematiku, marketing a ďalšie témy.

Dali sme si prvý vysoký cieľ, ktorým je spracovať široký záber tém daní a účtovníctva za jedno predplatné za veľmi rozumnú cenu. Veríme že sa nám podarí tento cieľ naplniť a po získaní dostatočného množstva predplatiteľov sa posunieme k ďalšiemu cieľu, ktorým bude pokrytie nových rubrík v rámci jedného predplatného.

Potrebujeme k tomu však Vašu pomoc. Pridajte sa k jednému predplatnému, predplaťte si nás a pozvite aj svojich známych.

Ako sa dá získať prístup k článkom?

Áno u nás si môžete kúpiť väčšinu článkov aj samostatne. Získate tým prístup k článku a jeho histórii. Článok si môžete aj vytlačiť. K zakúpenému článku sa dostanete buď cez zoznam zakúpených článkov, alebo aj cez vyhľadávanie.Proces nákupu je jednoduchý, vyplníte online objednávku na konci ktorej môžete platiť kartou a získať okamžitý prístup, alebo uhradíte faktúru a prístup Vám aktivujeme do 24 hodín od pripísania sumy na účet. Môžete nám poslať aj potvrdenie o zaplatení a zavolať – ak to bude možné aktivujeme Vám prístup aj takto ešte pred pripísaním sumy na náš účet.

 • Za jedno predplatné môžete čítať neobmedzene články zo všetkých kategórií (áno nerozdeľujeme predplatné na DPH, Daň z príjmov, Účtovníctvo a podobne). Všetko máme prístupné v rámci jedného predplatného.
 • V rámci predplatného AUTORA.sk máte neobmedzený prístup do Inteligentných zákonov a všetkých funkcií.
 • Môžete čítať články od svojho obľúbeného autora (jedna téma môže byť spracovaná aj viacerými autormi, vy môžete čítať toho ktorý vyhovuje Vám )
 • Nemusíte riešiť zakupovanie individuálnych článkov
 • Máte k dispozícii aj články ktoré by ste si pre ich cenu inak nezakúpili čím si rozširujete svoju informovanosť a vzdelanie
 • Máte pravidelný prísun aktualít, prístup k analýzam vybraných problémov, príklady z praxe a komentáre k zákonom.
 • Môžete sa zapájať do diskusie k článkom
 • Máte k dispozícii pokročilé funkcie ako ukľadanie obľúbených článkov, prehľad prečítaných článkov
 • Stávate sa členom stránky ktorá spája autorov a čitateľov a prispievate k vytvoreniu komplexnej knižnici odborných článkov

Predplatné AUTORA nemusíte platiť naraz, môžete ho platiť mesačne. Platby prebiehajú automatizovane z Vášho kartového účtu. Je to niečo podobné ako inkaso ale prebieha to prostredníctvom platobnej karty.

Transakcie sú bezpečné, my sa nedostávame k údajom o Vašej karte, autorizácia prebieha na stránke kartovej spoločnosti, údaje o karte nie sú u nás ani uložené. My získavame od vás súhlas, ktorý sa uloží v kartovej spoločnosti a na základe tohto súhlasu si môžeme opakovane žiadať platbu na mesačnej báze.

Mesačne Vás budeme informovať o strhnutej sume a zašleme vám aj daňový doklad.

Viazanosť mesačných platieb je 12 mesiacov, po viazanosti sa môžete rozhodnúť službu kedykoľvek zrušiť.

AUTORU môžete čítať odkiaľkoľvek sa prihlásite na našu stránku. AUTORA je navrhnutá tak aby bola úplne prenosná, čiže je optimalizovaná aj na čítanie na mobiloch či tabletoch.

Licencia je viazaná na jedného užívateľa. Ak chcete pristupovať z jednej firmy viacerí užívatelia, máme výhodné multilicencie až s 50% zľavou. V objednávkovom košíku stačí navoliť množstvo užívateľov a cena automaticky zohľadní multilicenčnú zľavu.

Inteligentné zákony

 Inteligentné zákony obsahujú celú Zbierku zákonov a úplné znenia so špeciálnymi funkciami pre rýchle štúdium a štúdium súvislostí. Viac info www.inteligentnezakony.sk Súčasťou Inteligentných zákonov nie sú odborné články na AUTORA.sk
Predplatné AUTORA.sk obsahuje aj neobmedzený prístup k Inteligentným zákonom a všetkým funkciám.
Áno, ak nechcete prístup na celú AUTORA.sk, môžete si kúpiť samostatný prístup len do Inteligentných zákonov, prípadne vo výhodnom balíku spolu s papierovým vydaním daňových alebo mzdárskych zákonov. Viac info na www.inteligentnezakony.sk www.danovezakony.sk a www.mzdarskezakony.sk

17 komentárov

Pridaj komentár