Zákony SR s funkciami, ktoré Vám šetria čas pri ich štúdiu.

Hľadajte podľa čísla (napr. 2003/595 alebo 595/2003), alebo názvu zákona
Funkcie pre Vašu efektivitu
Načítanie odkazov Porovnanie verzií Monitoring (notifikácie). História

Vybrané zákony pre účtovníkov

Odporúčame: Denník daňových zmien

Takto Vám môžu slúžiť naše pokročilé funkcie

 

nacitanie_odkazov3

Načítanie odkazov – rýchle a pohodlné

Vieme, že odkazy v texte zákona sú nočnou morou pri čítaní, preto sme spravili okamžité načítanie odkazov priamo v okne, aby ste sa nemuseli nikam preklikávať, alebo prácne hľadať odkazy. Ak sa v texte vyskytuje odkaz na iný paragraf či zákon, načítame ho v okienku nad študovaným textom. Len u nás môžete takto nerušene pokračovať v koncentrovanom štúdiu zákona.

porovnanie_zmien2

Porovnávanie a zvýraznenie zmien

Daňové obdobie je zvyčajne zhodné s kalendárnym rokom. U nás preto nájdete okrem porovnania po jednotlivých novelách aj medziročné porovnanie, ktoré môže zahŕňať aj viacero noviel naraz.
V našich porovnaniach si rýchlo všimnete zmeny pomocou zvýrazneného textu, ktorý sa ruší a zvýrazneného textu ktorý je nový.

Monitoring a notifikácie

Denne monitorujeme Zbierku zákonov a Vás môžeme upozorniť notifikáciou na email, keď nastane zmena niektorého daňového alebo “mzdárskeho” zákona. Zapísať sa na odber notifikáci na tejto stránke.

dennik_danovej_legislativy3

Denník daňovej legislatívy

Z údajov nášho monitoringu daňových a mzdárskych zákonov vytvárame denník zmien aj na našej stránke. Takto si môžete aj spätne pozrieť aké zmeny počas roka nastávajú v chronologickom usporiadaní. Denník nájdete na www.autora.sk/danova-legislativa

obsah_zakona2

Rýchla navigácia cez obsah

Niektoré zákony sú naozaj rozsiahle, preto sme pre Vás vytvorili navigáciu cez obsah ktorý stačí vysunúť a bude vždy po ruke bez ohľadu v ktorej časti zákona sa nachádzate. V obsahu sa dá samostatne posúvať (neposúva sa text zákona len obsah) a kliknutím na ktorúkoľvek položku obsahu sa text zákona nastaví (posunie) do časti zákona kde sa táto položka (napr. paragraf) nachádza. Viac Vám napovie animovaná ukážka.

historia

História

V zákonoch sa viete prepnúť do starších verzií a môžete využiť aj funkciu porovnávania. K dispozícii máte celú históriu noviel, či úplne znenia zákona v staršom čase.
Historicky si viete pozrieť celý zákon alebo sa môžete prepnúť aj do histórie konkrétneho paragrafu, samostatne priamo z aktuálnej verzii zákona ktorú práve študujete.

Veľkosť písma

Príjemné čítanie a veľkosť písma

Čítanie ne monitore či mobilnom zariadení je vďaka veľkému písmu a zvolenému fontu príjemná. Máme však aj možnosť meniť veľkosť písma, aby čo najviac vyhovovala Vaším potrebám.

suvisiace_clanky

Súvisiace články

Študujete zákon a nie je Vám úplne jasné čo tým chcel zákonodarca povedať? Kliknite si na súvisiace články a zobrazí sa Vám zoznam odborných článkov, príkladov a komentárov ktoré s daným paragrafom súvisia. Články si môžete kúpiť samostatne, alebo si môžete zakúpiť predplatné AUTORA.sk a mať prístup ku všetkým článkom, príkladom a komentárov našich autorov. V rámci predplatného získate aj pokročilé funkcie na prácu so zákonmi.